Najlepszym potwierdzeniem kompetencji firmy lub osoby, która wyświadcza jakiekolwiek usługi są komentarze ludzi, którzy mieli przyjemność skorzystać z oferty. Psychoterapeuta Michaił Polykowskij zbiera laury na wielu płaszczyznach medialnych. W sieci znajdą Państwo wiele komentarzy, które łapią za serce i sprawiają, że człowiek zaczyna wierzyć w moc psychoterapii.

Każdy, kto pisze o terapii prowadzonej przez absolwenta Moskiewskiej Akademii Medycznej nie może nachwalić się na podejście do tematu i profesjonalizm. Na gratyfikację zasługuje także bijąca wszem i wobec empatia do pacjenta. Psychoterapeuta nie ocenia a napawa optymizmem, daje motywację i razem z pacjentem stara się przejść przez trudne życiowe chwile, które mogą przydarzyć się dla każdego.

Życie bywa brutalne i pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji. Nic więc dziwnego, że okazji na popadnięcie w konflikt z prawem lub z własnym umysłem jest wiele. Każdy błąd przynosi konsekwencje. W porę naprawione pomyłki nie odznaczają tak wielkiego piętna na przyszłości. Dlatego warto w przypadku problemów z nałogiem podjąć współprace z osobami, którzy tym żyją, tym się pasjonują i to napędza ich codzienność. Taką osobą jest psychoterapeuta Michaił Polykowskij, który od 1994 roku w Warszawie współpracuje z uzależnionymi, pomagając im i dając nadzieję na lepsze życie bez żadnych nałogów lub problemów związanych z pokusami, które tak naprawdę wyniszczają człowieka.

Najwięcej informacji o działalności Pana Michaiła znajda Państwo na stronie www.polykowski.eu, gdzie przedstawiana jest osoba psychoterapeuty, który codziennie potwierdza swoje kompetencje dotyczące pomocy dla osób uzależnionych. Potwierdzeniem certyfikatów jest nie tylko biografia psychoterapeuty, ale także metody leczenia i opinie ludzi, którzy dzięki pomocy dziś są normalnymi ludźmi bez żadnych nałogów i innych uciśnionych uzależnień. Pan Michaił jest absolwentem Moskiewskiej Akademii Medycznej. Współpracował w Kalifornii z wieloma specjalistami, którzy skupiali się na uzależnieniach i metodach leczenia. Jako jedyny w kraju stosuje bezpieczną, innowacyjną metodę hipnozy w stanie czuwania, która nadzwyczaj skutecznie pozbawia uzależnień, dając osobie z problemem ulgę i wolność od nałogu.

Psychoterapeuta Michaił Polykowskij specjalizuje się w:

  • pomocy w zwalczaniu skutków stresu
  • leczeniu uzależnień od alkoholu i narkotyków
  • treningu terapeutycznym dla przedsiębiorców i biznesmenów
  • pomocy dla anorektyków i osób otyłych
  • leczeniu jąkania
  • pomocy dla astmatyków
  • walce z natręctwami

Jak widać psychoterapeuta ma szeroki wachlarz doświadczeń, który pozwala leczyć te najczęstsze oraz te rzadko występujące uzależnienia. Ilość certyfikatów zdobytych na całym świcie, przychylne opinie pacjentów i samo podejście psychoterapeuty do każdego pacjenta zasługuje na uznanie. To powinno przekonać Państwa do skorzystania z pomocy i walki z nałogiem w towarzystwie psychoterapeuty Michaiła Polykowskijego.