Doktor habilitowany Michaił Polykowskij specjalizuje się w pomocy dla wielu osób, które cierpią na różne uzależnienia. Absolwent Rosyjskiej Akademi Medycznej w Moskwie, który pracuje w Warszawie od 1994 roku przyjmuje osoby podatne na stres, uzależnionych od narkotyków i alkoholu oraz osoby, które chcą wydobyć swój potencjał biznesowy. Ponadto psychoterapeuta skupia się także na pomocy dla ludzi, którzy cierpią na astmę oraz na wady wymowy dotyczące jąkania. Ponadto specjalista pomaga zwalczyć problemy dietetyczne, które w skrajnych przypadkach prowadzą do anoreksji lub otyłości.

Szeroki wachlarz rodzajów uzależnień, z którymi każdego dnia walczy dr.hab. Michaił Polykowskij to wynik wielu badań, lat praktyki oraz wielu epok spędzonych nad pomocą i obserwacją osób uzależnionych. Warto nadmienić, że psychoterapeuta brał udział w badaniach w Kalifornii, gdzie w instytucie do walki z uzależnieniami testowano innowacyjne metody leczenia. Michaił Polykowskij przyjmuje pacjentów w Warszawie, gdzie od 1994 roku prowadzi swój gabinet. Więcej na temat kontaktu i samej osoby psychoterapeuty mogą państwo znaleźć na stronie www.polykowski.eu.

Absolwent Moskiewskiej Akademii Medycznej, pan Michaił zbiera liczne pochwały nie tylko od wyleczonych pacjentów, ale także od organizacji, które zajmują się sprawami leczeń uzależnień. Dobrym przykładem jest rok 2000, kiedy to psychoterapeuta za swoje niebagatelne osiągnięcia w medycynie energetycznej otrzymał tytuł Członka – Korespondenta Akademii Nauk Medyczno – Technicznych Federacji Rosyjskiej. To jedno z najwyższych odznaczeń, jakimi może pochwalić się psychoterapeuta. Inne, autorskie certyfikaty także są doskonałym potwierdzenie starań i trudu włożonego w pomoc dla każdego uzależnionego. Jednak nie certyfikaty cieszą, a opinie pacjentów, którzy dzięki pomocy specjalisty poradzili sobie ze sowimi życiowymi problemami, które notabene nadal czyhają na wielu ludzi.

Pacjenci podkreślają innowacyjność działań, empatie pana Michaiła i doceniają jego starania. Nie ma mowy o ocenianiu lub traktowaniu pacjenta jako osoby gorszej i podatnej na nałogi. Jest natomiast walka, zagrzewanie do boju, motywacja i próba przejścia przez trudny czas razem. Pan Michaił silnie angażuje się w terapie, stara się pokazać świat i życie bez nałogów, przedstawia lepsze jutro, które motywuje najbardziej uzależnionych. Doprowadziło to do szybkiego leczenia alkoholizmu. Psychoterapeuta Michaił Polykowskij potrafi wyleczyć patologiczne zmiany osób uzależnionych w przeciągu kilku tygodni. Statystyki nie kłamią – działalność psychoterapeuty to nie tylko puste certyfikaty, które są formalnym potwierdzeniem zdolności. To także namacalne efekty w postaci pacjentów, którzy radzą sobie z codziennością wyzwoloną z nałogu. Wszystko dzięki pomocnej dłoni.